Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
167 Postów

()
Stary wyjadacz
no przeciez na to jacy teraz jestesmy ma wplyw nasza przeszlosc, ludzie z ktorych bralismy wzor - swiadomie czy tez nie....sami siebie na poczatku nie stworzylismy, dopiero teraz jak jestesmy "dorosli"-buhahahahaha mozemy zaczac miec wplyw na nasze zachowanie i takie tam.....

kurffffaaaaaaaaaaa, nie chce mi sie pisac, nic mi sie nie chce. najpierw depresja, potem zalamanie nerwowe a teraz jakies fobie i leki, nawet boje sie wlaczyc komputer!!!!!!!!!!!!!!

ja pie**ole, to chyba nie ten watek...ciag dalszy na sofistykalnych ecie-pecie
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Nie tylko mezczyzni potrafia byc prozni, egoistyczni i pozbawieni wszelkich zasad moralnych, kobiety tez to potrafia i to jak!!!
Ostatnio mozna znalezc na internecie oferty typu: sprzedam test ciazowy z pozytywnym wynikiem...
Mozna by zapytac po co komu taki test??? hmmmmmm ....No wlasnie po to zeby:
- wyciagnac kase ( na aborcje np.)
- sprawic, zeby ukochany do nas wrocil
- pokazac nowej dziewczynie swojego ex i zniszczyc mu zwiazek
- itp..... itd.....pewnie jeszcze wiele takich powodow by sie znalazlo.
Najgorsze jest to, ze potem kobiety udaja , ze poronily , facet najpierw byl w szoku ze bedzie tata, a potem przezywa traume, ze jego dziecko umarlo.....
Chlopcy, faceci, mezczyzni...jak zwal tak zwal, moga robic wiele wrednych rzeczy, ale prawdziwy cios ponizej pasa potrafi zadac tylko kobieta....

p.s. kiedys robilam test na plec mozgu - jestem mentalnie w stu procentach facetem, wiec niech nikt nie mysli, ze znam temat z autopsji...
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Bo to jest nowe pokolenie FB i Twitera pruznośc bez granic

Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
belcia!
Goń się z tym mrokiem.
mnie się rozchodzi o Światło
Zgłoś wpis
13 Posty
Monika Borowiecka
(Mushroom321)
Bywalec
D@rk, zaskoczysz mnie jeszcze nie raz

A ogólnie fakt, jest wielu takich ludzi i ciężko się z nimi żyje jeśli są tacy na codzien, wtedy lepiej takich omijać. Jest jeszcze część, która tylko czasem przejawia takie zachowaniae z tą już jest latwiej. Ale sąteż ludzie, którzy w ogóle tak nie robią, znam takich i szacun dla nich
Zgłoś wpis


Bliżej nas